sobota, 22 grudnia 2012

Pożyczę wam :)

Przeceniłam swoje siły, w planach miałam jeszcze dwa posty książkowe, ale przygotowania świąteczne wzięły górę. Do tego potworki w domu, co posprzątam, to nabrudzą. Myślą zapewne, że to świetna zabawa. I niech im będzie, w końcu to święta, nie musi błyszczeć podłoga, byle ich oczy błyszczały. 


Życzę wam wszystkim świąt o jakich marzycie.
 Niech czas na trochę zwolni, niech wam będzie ciepło od dobrych uczuć, niech święty Mikołaj będzie nie tyle rozrzutny, co trafia w wasz gust i spełni oczekiwania. 
Niech będzie smacznie, jasno, przytulnie, rodzinnie, przyjacielsko, książkowo i leniwie. 
Zero stresu, spięcia, napięcia, a więcej szczerego śmiechu. 

Joyeux Noël
Wesołych Świąt


Dla purystów językowych wytłumaczenie:
Kartka jest małym żartem słownym odnoszącym się do ślicznej i zabawnej prezenterki Canal + Charlotte Le Bon, która w zeszłym roku zachwyciła wszystkich występując w stroju "Mère Noël ", czyli naszej pani Mikołajowej :
6 komentarzy:

 1. Dużo Dobrego... Zdrowia i Spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też Ci pożyczę wszystkie najlepszego z okazji Bożego Narodzenia, żeby było miło, ciepło i rodzinnie.
  I podpowiem, że - jeśli, oczywiście zbierasz recenzje na swój temat - to warto zajrzeć do ostatniego "Uważam Rze Historia" (nr z kotwicą na okladce), bo właśnie zauważyłam, że jest BARDZO pozytywna recenzja Twojej ksiązki o Paryzu. Aż mi się miło zrobiło, choć ani Ciebie nie znam osobiście, ani książki nie czytałam. Ale, skoro znalazłam, to uznałam za swój obowiązek, powiadomić:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za pamięć. Kupiłam oczywiście natychmiast, bo to pierwsza poważna w dodatku pozytywna recenzja książki. Trudno się przebić w mediach wszelakich, ale to wszystko już trafnie zdiagnozował Łysiak, więc ja tu się nie będę rozwodzić w temacie :)

   Usuń
  2. Marto! Skromna z Ciebie dama, bo widzę, że jeszcze nie wkleiłaś tej recenzji gdzieś tutaj. Więc informuję niniejszym, że to zrobiłam u siebie, przy okazji sezonowego przeglądu prasy. A może pod pretekstem?:)
   Naprawdę ładnie napisał ten miły pan...

   Usuń
  3. Nie będę ludzi katować samochwalstwem. Trochę już go poczyniłam na tym blogu i wystarczy :) Ale miło, że ty wrzuciłaś recenzję u siebie, bo rzeczywiście bardzo ładnie napisał ten pan :)

   Usuń
 3. Ja podobnie, jak Ty wyrobię się z planowanymi recenzjami, ale z drugiej strony skoro my nie mamy czasu pisać, to zapewne inni nie mają czasu czytać :) Życzę Tobie również pięknych, spokojnych, leniwych i pogodnych świąt.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...